Specjalista BHP Job Vacancy in Ciech BHEL Township, Hyderabad, Telangana – Updated today

Are you looking for a New Job or Looking for better opportunities?
We got a New Job Opening for

Full Details :
Company Name :
Ciech
Location : BHEL Township, Hyderabad, Telangana
Position :

Job Description : Specjalista BHP
Miejsce pracy: Iłowa
Twój zakres obowiązków:

współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa
wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy
doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy, z uwzględnieniem dobrych praktyk i najnowszych rozwiązań
organizowanie i prowadzenie szkoleń
prowadzenie kontroli stanowisk pracy i audytów wewnętrznych w zakresie BHP
udział w procesie opracowania i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych
prowadzenie postępowań powypadkowych oraz raportowanie.

Nasze wymagania:

uprawnienia do pracy w służbie BHP
2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku lub w dziale BHP w firmie produkcyjnej
umiejętność współpracy i komunikowania się na różnym poziomie w organizacji
umiejętność ustalania priorytetów, przy aktywnym udziale w kilku różnych projektach jednocześnie
proaktywność i zaangażowanie, chęć ciągłej poprawy standardów bezpieczeństwa pracy
mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach, z wysoko rozwiniętą kultura bezpieczeństwa

To oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
grupowe ubezpieczenie na życie
prywatną opiekę zdrowotną
kartę sportową
dostęp do platformy nauki języków obcych dla Ciebie i wybranej przez Ciebie osoby towarzyszącej
możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, świadczenie wakacyjne
pracę w miejscu, gdzie ważne jest bezpieczeństwo, a atmosfera jest naprawdę dobra.
Benefity
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do zajęć sportowych
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie
nauki języków
szkoleń i kursów
Przejrzysty system premiowy
O nas

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

This post is listed Under Healthcare
Disclaimer : hugeshout.in works to publish latest job info only and is no where responsible for any errors. Users must Research on their own before joining any company

Similar Posts